טיולים מומלצים בעברית

טיולים פרטיים וקבוצתיים בעברית בפראג וברחבי הרפובליקה הצ'כית נערכים מדי על ידי חברות תיירות רבות בשלל שפות שונות בהם משתתפים תיירים מקצוות שונות בתבל. הישראלים מהווים אחוז מכובד מקהל המטיילים השנתי אשר מבקר בפראג בקביעות ומכבד את פראג על כל האתרים הנפלאים והמקומות הנהדרים שניתן למצוא בה ולבקר בהם. חברת פראג4יו כבר שנים רבות כאן בכדי לשרת את התייר הישראלי וומציעה לו טיולים פרטיים וקבוצתיים כאחד בשפה העברית בפראג ובמגוון אתרים לאורך צ'כיה ואף מחוץ לגבולותיה. הרפובליקה הצ'כית הייתה בעבר מחולקת לכמה מחוזות שונים. אותם מחוזות במהלך השנים התקיימו בנפרד ובסופו של יום התחברו יחד והם סלזיה, מורביה ובוהמיה. כיום, לאחר שסלובקיה וצ'כיה הפכו כל אחת למדינה עצמאית ונפרדת, ניתן בעיקר לדבר על שני המחוזות הגדולים העיקריים של צ'כיה שהם מורביה (החצי המזרחי של המדינה) ובוהמיה (החצי המערבי). כל מחוז מיוחד בשל התרבות וההיסטוריה העשירה שלו שניתן ומומלץ לגלות גם היום. כל מחוז מחביא בתוכו סיפורים ואגדות מפוארות שבהחלט לא כדי לפספס. בכל חלקי הרפובליקה הצ'כית מפוזרים ארמונות וטירות נהדרות שכל אחת מהן מגלמת סיפורים שלמים ואמיתיים על מלכים ונסיכות, קיסרים ואבירים, רוכלים ועבדים. גם אם הייתם חיים בצ'כיה, סביר להניח שהייתם צריכים שנים רבות של ימי טיול אותם הייתם מנצלים על מנת לבקר בכל האתרים המקסימים שיש לצ'כיה להציע ועדין לא בטוח אם הייתם מספיקים באמת לבקר בכולם. היות ובדרך כלל ימי החופשה של התייר המומצע בעיר לא עולים על ארבעה ימים, אנו כאן בכדי להשתדל ולארגן עבורכם טיולים פרטיים וקבוצתיים ברחבי צ'כיה ופראג בעברית על מנת שתספיקו להינות מיופים של האתרים החשובים והפפלורים ואנו עושים זאת מאהבה מהסיבה שאנו רוצים שתחוו למה אנו מתכוונים כשאנו מדגישים שצ'כיה היא היעד המושלם להרגיש בו ממש כמו בתוך ספר אגדות. לא משנה באיזה חלק של השבוע אתם מגיעים, אנו דואגים להוציא בקביעות טיולים פרטיים וקבוצתיים בעברית בפראג וצ'כיה שימצאו בעינייכם חן ויהיה לכם קל להזמינם ולהשתתף בהם. מחירם של הטיולים הפרטיים והקבוצתיים בעברית שאנו מציעים ביעדים שונים בצ'כיה ובעיר בירתה פראג הינם טובים ונוחים לכל כיס. מטרתנו העיקרית היא לבוא לקראת התייר ולאפשר לו חיי תיירות וחופשה מושלמת איתנו ובעזרתנו. על כן הקמנו את האתר שיהווה מרכז אינפורמטיבי ראשוני למבקר הישראלי בנוסף לאפשרות המרכזיה שלנו שפועלת 24/7 אלייה תוכלו להתקשר או לשלוח אימיילים עם שאלות עליהם נשמח לענות ולהרחיב. את היעדים המרכזיים בהם אנו ממליצים לבקר נפרט למטה ובשם כל צוות האתר אנו מקווים לראותכם בקרוב אחד מטיולנו הפרטיים או הקבוצתיים בעברית בפראג וברחבי הרפובליקה הצ'כית.

פראג היהודית
פראג היהודית הינו טיול פרטי מיוחד בעברית שאנו ממליצים לכל תייר לחוות כבר ביום הראשון של החופשה בעיר. מדובר בטיול של שלוש עד ארבע שעות אשר הנושא העיקרי שלו הוא להכיר אתכם עם יהדות פראג וצ'כיה והמסורת של יהודי העיר המקומיים החל מימי הביניים ועד ימים אלו ממש. הטיול עובר בין האתרים היהודיים העתיקים הממקומים בלב פראג העתיקה ברובע היהודי יוזפוב ומהווים חלקים בלתי נפרדים מהמוזיאון היהודי של פראג. במהלך הסיור נבקר בשלל בתי הכנסת העתיקים, בית החברא קדישא הישן ובית העלמין היהודי העתיק בו קבור המהרל מפראג הקדוש והכלי יקר. כמובן שלא נחמיץ גם שום הסבר ופירוט על שלל האגדות החשובות שעוטפות את הרובע היהודי באווירה מיסטית ובראשן אגדת הגולם מפראג הידועה.

את הטיול ניתן לקיים בכל ימי השבוע מלבד שבת וחגים
במהלך הטיול יש עלויות כניסה בסך 18 יורו לאדם שגובת הקהילה היהודית הצ'כית אשר מתפעלת את האתרים.
הטיול מתאים לכל אחד שמעניינת אותו המסורת היהודית ומעוניין לשמוע על התפתחותה של יהודות אשכנז הצ'כית
הטיול מומלץ בכל ימות השנה
הטיול הינו רגלי בלבד

פראג ההיסטורית
פראג ההסטורית הינו טיול מושלם על מנת להכיר את ההיסטוריה העשירה החבויה בן סמטאות העיר. מדובר בטיול שמומלץ לכל הגילאים, החל מילדים ועד למבוגרים, היות וההדרכה כרורכה בסיפורים שיעניינו גם את הצעירים שביותר שבנינו. טיול זה אורך לפחות כארבע שעות ועובר בין האתרים ההסטורים העתיקים החשובים והמרכזיים. את הטיול ניתן לחלק לשני חצאים. במהלך החצי הראשון של הטיול נבקר בפראג העתיקה והישנה ובמבחר האתרים החשובים שהיא כוללת והם: מצודת פראג וחצרותיה המפוארים, העיר הקטנה, גשר קארל העתיק והעיר העתיקה והשעון האסטרנומי. במהלך החצי השני של הטיול נבקר במרכז פראג החדשה והמודרנית שבמהלכה נראה את כיכר וואצלאב, רחוב נה פריקופיה, כיכר הרפובליקה, מגדל אבק השריפה ונראה את אחד הרחובות החשובים ביותר שמחברים בין פראג העתיקה והישנה לבין החדשה והמודרנית, הלא הוא רחוב צלטנה שנארך בו תמיד טקס הכתרת המלך החדש שדי משמעותי עבורינו הן היסטורית והן תרבותית.

במהלך הטיול אין עלויות כניסה אלא אם כן תרצו לבקר ברחוב הזהב במצודת פראג
הטיול מתאים לכל הגילאים
הטיול הינו רגלי בלבד
הטיול מומלץ בכל ימות השנה
הטיול יכול לכלול שייט על נהר הוולאטבה (לא חובה)

טרזין
טיול פרטי לטרזין או טרזינשטט כפי שהיא מוכרת גם כן, הינו בחירה מצוינת לאלה שמחפשים לשמוע יותר אודות ההסטוריה של יהודי מרכז אירופה, צ'כיה ועיר בירתה פראג מראשית התחלתה ועד סוף מלחמת העולם השנייה. העיר רחוקה מפראג כחמישים דקות נסיעה וניתן לערוך בה סיורים והדרכות בכל ימות השבוע. בתחילת ההדרכה נבקר במוזיאון הצמוד למחנה הריכוז עצמו ונשמע מקרוב אודות המאורעות טרום המלחמה ואחריה. לאחר שנחזה בשלל המצגים והמידע הרחב שיעמוד לרשותנו במוזיאון ההנצחה, נכנס למחנה הריכוז עצמו ואט אט נחלוף בין האולמות, החצרות והחדרים שבמחנה ונשמע מפי המדריך רבות על מה שחולל כאן וכיצד הדברים התפתחו. אורך הטיול כולל העברות הוא כחמש שעות ומתאים מגיל 13 ומעלה.

הטיול כולל עלויות כניסה בסך 10 יורו לאדם שגובת הקהילה היהודית הצ'כית אשר מתפעלת את האתרים
הטיול מומלץ בכל ימות השנה
הטיול מתאים למחבבי מסורת והיסטוריה

צ'סקי קרומלוב
צ'סקי קרומלוב הינה עיירה ציורית כשלוש שעות נסיעה דרומה מפראג. מדובר בעיר מיוחדת שהחל משנת 1992 הפכה לאתר היסטורי חשוב ברשימת האתרים של אונסקו. העיר עשירה בהיסטוריה ובטבע שסובב אותה מכל צדדיה. את העיר חוצה נהר הוולטאבה שאתם תכירו כבר מפראג ובמרכז העיר קיים ארמון עתיק מתקופת ימי הביניים. מלבד להדרכה בעיר עצמה וכניסה לארמון (למעוניינים) העיר הינה חזקה מאוד מבחינה תיירותית, ניתן למצוא בה שלל מוזיאונים, מסעדות, שווקים, בית מלון וחנויות מיוחדות ומפתות עם מאכלים וממתקים צ'כים מסורתיים. בנוסף להכול, אפשר להינות מאטרקציות רבות בעיר הפועלות בחלק מימות השנה ובהתאם למזג האוויר, כמו רפטינג, השכרת אופנים ועוד.

קארלובי וארי
קארלובי וארי הינה עיר נופש ציורית שממוקמת דרום-מזרחית מפראג במרחק של שעה וחצי נסיעה. את העיר יסד קארל הרביעי – אכן אותו אחד שיסד גם את גשר קארל, אותו אחד ששיפץ את ארמון פראג והרחיב את גבולות העיר. קארלובי וארי מבורכת במי מעיינות שלהם מיחסים סגולות ריפוי מיוחדות ובשל כך הפכה העיר לאחת מעיירות הספא והנופש הגדולות בצ'כיה ומרכז אירופה. במהלך השנים נוסדו בתי מלון רבים לאורך השדרה המרכזית שמציעה מופעי רחוב, מסעדות טובות ואטרקציות למבוגרים וילדים. בעיר תחזו בגנים רבים שמטופחים מטעם העירייה בקפידות מדי יום ובברזים מהם תוכלו לטעום ממי המעיינות החמים שנשפרצים מהאדמה, בעיקר דרך שלל המזרקות המוצבות בעיר.

דרזדן
כשעתיים נסיעה מפראג ממוקמת דרזדן שהיא עיר בירתה של מדינת סקסוניה שבגרמניה. דרזדן הייתה אחת מהמקומות הראשונים שבה התגלמה האלימות של מלחמת העולם השנייה שלאחריה רק התפתחתה. אף על פי שרוב האתרים בעיר הופצצו בתחילת המלחמה, דרזדן מהווה עדין מרכז תיירותי פפולרי אותו נוהגים תיירים רבים לפקוד מדי יום, מלבד ימי ראשון בהם העיר והחנויות סגורים. במהלך הטיול ישנה הדרכה של כשעה ולאחר מכן יקבלו התיירים זמן חופשי לקניות ובילוי בקניון הגדול אלט מרקט גלרי המרשים.

Comments

7 תגובות על “טיולים מומלצים בעברית”

 1. תמונת פרופיל של אהובה
  אהובה

  הי
  אנחנו מעוניינות בסיור לטרזין.
  האם יש השבוע מ1.10-3.10

 2. תמונת פרופיל של כרמלי שרית
  כרמלי שרית

  מעוניינת בפרטים לגבי סיור למחנה טרזין.
  (4אנשים)

 3. תמונת פרופיל של ariela
  ariela

  מגיעים לפראג ב-17.4,מבקשים לדעת אפשרויות ומחירים:
  1.סיור בטרזין ביום שישי
  2.קרלוביוארי יום חמישי
  3.דרזדן בשבת
  4.פראג יום ראשון
  תודה

 4. תמונת פרופיל של רמי בריל
  רמי בריל

  מעוניין לדעת על מגוון הסיורים שיש לכם בפראג,משך הסיורים ועלותם.מתוכננים להגיע בשבועיים הקרובים.

 5. תמונת פרופיל של חוה גילאי
  חוה גילאי

  מעוניינת בסיור בפראג היהודית ובטיול לדרזדן מה21.9-23.9

 6. תמונת פרופיל של גילית קלמנוביץ
  גילית קלמנוביץ

  מתעניינת על סיור בעיברית לטרזין, ביום א הקרוב 18.12
  מה המחיר?
  האם יש סיור לרובע היהודי היום? 16.12, מה הוא כולל ומה המחיר
  תודה

 7. תמונת פרופיל של ronit
  ronit

  שלום
  אני מעוניינת להצטרף לטיול קבוצתי לפרג היהודית וההיסטורית ולטיול לצ'סקי קרומלוב ולדרזדן
  אני מגיעה לפראג ב18/10/16 בשעה 08:40 ועוזבת ב20/10/16 ב09:00 בערב הטיסה ב23:00

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *