המסעדה ההודית שלכם בפראג

מאמר אודות מסעדת קארי האוס בפראג

מחפשים מקום להתחמם בו בפראג במהלך החורף הקר ? המאמר הזה נועד עבורכם!

לקבלת חדשות ועידכונים נוספים מפראג הצטרפו לפייסבוק שלנו
להזמנת טיולים מומלצים בפראג בעברית

בפראג 8, כעשר דקות נסיעה בלבד מהמרכז ברכבת התחתית "המטרו" ממוקמת הממלכה ההודית והבית החם שלכם בעיר.

המסעדה ההודית שלכם בפראג

קארי האוס הינו השם של המסעדה ההודית-בנגלדשית הפתוחה במהלך כל ימי השבוע בכדי להעניק לכם חוויה חד פעמית מדרום אסיה הרחוקה והמרהיבה! הייחודיות של המסעדה בנויה מכמה מרכיבים חשובים אשר בזכותם זכתה המסעדה במקום הראשון בתחרות גדולה מבין כל המסעדות ההודיות בפראג, והם: מסעדת קארי האוס משתמשת במוצרים ובחומרי גולם מהשורה הראשונה ומן האכותיים והטריים שיש. צוות המסעדה מורכב ממשפחה הודית אותנתית המתגוררת בפראג ומתפעלת את המסעדה ראשית לכול בגלל אהבתם הרבה למטבח והאוכל ההודי בנגלדשי לצד הרצון העז הבוער בקרבם בשביל פינוק ושירות הלקוח. עיצוב המסעדה והאווירה השורה במקום יחד עם המוזיקה ההודית הנשמעת והאיורים התלויים בכותלי המסעדה נותנים הרגשה כאילו אתם בהודו עצמה!. האוכל בקארי האוס והתפריט העשיר הינם לא פחות מאשר אומנות אמיתית!. לצד המרכיבים המנצחים הללו מתווסף גם זמן ההגעה הקצר והמהיר למסעדה – כעשר דקות נסיעה בלבד ממרכז פראג במטרו בקו B הצהוב אל תחנת Palomovka. אף על שהמסעדה משתייכת לבין הטובות ביותר שניתן למצוא בפראג, המחירים בקארי האוס מאוד גמישים ונוחים לכל כיס! ואם לא די, לבעלים של המסעדה קוראים ממון והינו חבר קרוב שלנו אוהב ישראלים מובהק אשר תמיד ישמח לפנק ולתת שלל הנחות לכל הקורא בשמו!.

מסעדת קארי האוס הינו בהחלט המקום שלכם להתחמם בו במהלך כל השנה ובמהלך החורף בפרט!.

היינו מאוד רוצים להמליץ על מאכלים ספציפיים אך היות וכל המאכלים במסעדה הינם מטעמים מנצחים, אנו ממליצים בעיקר לא לשכוח למסור דש לממון לקבלת הנחה וקינוח חינם וכמובן להזמין צ'אי מסאלה מרגיע או מנגו לאסי מרענן!.
מיקום: Novákových7, פראג8 – Palmovka. תקחו מטרו (רכבת תחתית) B צהוב ורדו בתחנה Palmovka, באפשרותכם גם להשתמש בטראם (רכבת עלית חשמלית) קווים 3, 8, 12, 19, 52, 54
Zdroj: http://curryhouse.cz/kontakt ולרדת בתחנה Palmovka ומשם המרחק למסעדה הינו דקה הליכה.

שעות פתיחה: ימים ב' עד ו' 11:00 ועד 22:00, בסוף שבוע ימים ז' – א' 13:00 ועד 22:00

אתר רשמי: http://curryhouse.cz

במידה ולא הבאתם עימכם קופון הנחה מודפס מספיק רק להגיד כי אתם מפראג4יו ולמסור לממון שלום!

המסעדה ההודית שלכם בפראג

Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *