טיולים מאורגנים בעברית בפראג

מידע כללי על הטיולים

טיולים מאורגנים בעברית בפראג הינם טיולים במתכונת קבוצתית המתקיימים בפראג וגם מחוץ לה בליווי מדריך ישראלי בשפה העברית. טיולים מסוג זה מהווים דרך נוספת לגלות את צ'כיה. מחירם של הטיולים הללו זול, תוכנם היקפי וממצה, והם מאורגנים באופן מקצועי ואחראי. חברתינו מציעה צירוף לטיולים מאורגנים בעברית בפראג, קארלובי וארי, צ'סקי קרומלוב ודרזדן בכל ימות השבוע. הטיולים המאורגנים שלנו מתקיימים ברציפות כבר שנים רבות והם בעלי מסורת ארוכה. המדריכים בטיולים המאורגנים מקצועיים, אדיבים ומאוד נעימים. מורי הדרך יספקו לכם לאורך הטיולים רקע היסטורי עשיר, מענה ענייני לשאלותיכם, כמו גם טיפים ויעוץ חיוני להמשך הנופש שלכם. הצוות שלנו דוגל במתן שירות מהמדרגה הראשונה עם דגש על נועם וסבר פנים יפות לכל לקוח. למרות שמדובר בהדרכה רבת משתתפים, אנו עושים כמיטב יכולתנו שהשירות יחוש לכל אחד כאילו זו הדרכה פרטית.

 למה אתם מחכים? הירשמו לטיולים המאורגנים בעברית בפראג כבר עכשיו!

הרשמה לטיולים

טיולים מאורגנים בעברית בפראג ומחוץ לה תוכלו להזמין דרכינו בפשטות ובקלות בוואטסאפ או באימייל. היזהרו והימנעו מטיפוסים מפוקפקים אשר מחלקים חומרי פירסום בשדה התעופה. הדבר אסור על פי החוק הצ'כי, ואותם גורמים מנצלים לרעה שוב ושוב את הרכות של התרבות המקומית. התוכן של אותם דפים בנוסף לכל גם לרוב שקרי ומטעה. איכות וטיב השירות שצפוי לכם מאותם נותני שירות הינו רדוד ביותר, ולרוב גם תדרשו לשלם בפועל הרבה מעבר למה שהוצע לכם. במקום זאת, הירשמו אלינו לטיולים מאורגנים בעברית בפראג ומחוץ לה ברמה מקצועית ובמחירים משתלמים שאין שני להם. רק איתנו צפויה לכם חוויה איכותית עם וותק רב שנים ומקצועיות מקסימלית. בנוסף, נשמח לתת לכם ייעוץ והכוונה בחינם טרם החופשה, ולרשום אתכם לטיולים איכותיים ללא כל התחייבות כספית מראש!

שעות יציאה ונקודת מפגש

שעת היציאה ומקום המפגש של הטיולים המאורגנים בעברית בפראג נקבעים לאחר תיאום משותף עם המשתתפים בקבוצה. חברתינו דוגלת בטיולים מאורגנים בקבוצות קטנות וברוח משפחתית, עובדה המאפשרת לנו להיות אפקטיבים מבחינת זמנים ולספק לתייר תוכן מרשים ומהנה ללא כל פשרות. ברוב המקרים נעשה ככל שביכולתנו על מנת לקבוע שעת יציאה נוחה ומקובלת על כולם, בדרך כלל בין 8:45 ל 9:15 בבוקר. היציאה לטיול תתקיים במרבית הפעמים ישירות מבית המלון שלכם בלי צורך שנתאסף בנקודת מפגש כלשהי בעיר.

מה כלול בטיולים?

הטיולים המאורגנים שלנו בעברית בפראג או ביעדים אחרים בצ'כיה וסביב לה כוללים ליווי אישי לכל חברי הקבוצה על ידי מורה דרך ישראלי מורשה ונעים הליכות. בתחילת כל טיול תתקיים שיחת היכרות כייפית ולאחריה תינתן תמונת מבט כללית על היעד בו נבקר. כל טיול וטיול יכלול רצף של הסברים חיוניים לאורך הנסיעה אל עבר העיירה שבה נטייל. ביעדים השונים תמיד תתקיים הדרכה של כשעה ועד שעה וחצי שלאחריה תקבל הקבוצה זמן חופשי לפנאי באופן עצמאי. השירות כולל כמובן הסעה דו כיוונית, הלוך וחזור. אצל הטיול הקבוצתי בפראג עצמה ההסעה תהיה רק בתחילת המסע, כאשר נצא אל עבר המצודה, היות ולעיר נחזור כבר רגלית. בדומה לשאר הטיולים, גם בהדרכה בפראג תקבל הקבוצה אפשרות לעצירת קפה ולמנוחה בתיאום עם המדריך.

לבירורים והזמנות

לקבלת מידע נוסף, כמו גם פרטים על ימי היציאה, השעות והמחירים, אנא צור עימנו קשר בהקדם דרך הוואטסאפ או האימייל. אנו זמינים לרשותך בעברית בכל ימות השבוע 24/7.

+420774989744 info@prague4you.co.il

טיול מאורגן בעברית בפראג

הצטרפו אלינו לטיול קבוצתי והיקפי בעברית אל מצודת פראג הקסומה. את הטיול נתחיל מבית המלון שלכם  ממנו נצא אל גבעת אופיש אשר בה ממוקמת המצודה. את העלייה נעלה באוטובוס מרווח וממוזג בליווי הסברים מעמיקים מפי המדריך, אשר את דבריו יעשירו נופים ציוריים ומחזה נדיר על נהר הוולאטבה. במצודה עצמה נצפה בטקס החלפת המשמרות המפורסם ונמשיך דרך שאר חצרות המצודה. נבקר כמו כן גם בקתדרלת ויטוס הקדוש שנבנתה כ-1000 אלף ונעצור בנקודת תצפית עם נוף פנוראמי ומרהיב על כל פראג. לאחר מכן נרד דרך מדרגות היין אל העיר הקטנה והאי קאמפה. נשמע על ביניין הפרלמנט הצ'כי ונסייר בגני ולדשטיין המטופחים, משם נראה עוד מגוון פסלים ואומניות ייחודיות לאורך הגדה המערבית. הסיור יעבור דרך ונציה הקטנה של פראג – איזור רומנטי וססגוני למדי. בהמשך נחצה את גשר קארל האגדי ונשמע אודות הפסל המפורסם של ישו והכיתוב העברי המסתורי שניצב מעליו. לאחר שנחצה את הגשר נעלה על אוניה ונצא לשייט של שעה על נהר הוולאטבה. באוניה תוכלו לנוח, לקנות שתייה או משהו לנשנוש, לצפות בנופים הציוריים וכמובן להאזין להסברים המרתקים של המדריך שלנו. זמן זה ישמש אתכם גם לשאלות כלליות ואישיות על פראג. המדריך שלנו יענה לכם בסבלנות וימליץ בחפץ לב על עסקי בידור ופנאי שווים בעיר! המסלול ימשיך אחר כך בכיכר העיר העתיקה עם השעון האסטרונומי, ממנה נמשיך אל הרובע היהודי יוספוב, איפה שנפרוס בפניכם את אגדת הגולם מפראג המפורסמת מול לבית הכנסת הישן-חדש.

טיול מאורגן בעברית לקארלובי וארי

הצטרפו אלינו לטיול קבוצתי בעברית לעיר המעיינות הציורית קארלובי וארי. לטיול נצא מבית המלון שלכם ברכב רחב, נוח וממוזג. במהלך הנסיעה נצפה בשלל נופים כפריים ובשדות שעורה המשמשים ליצור בירה. היות ואין כמו הבירה הצ'כית, שהיא המשקה הלאומי המקומי, אז נעשה הפסקה על יד מבשלת הבירה קרושוביצה ונשמע על תהליך יצור הבירה המעניין. משך הנסיעה הוא סך הכול כשעתיים. לאחר שנגיע לעיר תתקיים הדרכה של שעה בשדרה המרכזית שבמהלכה נגלה ונחזה במגוון דברים מהממים. נחלוף על יד בית המלון פופ המפורסם שלקח חלק בסרט קזינו רויאל ובסרטים מפורסמים אחרים. נצפה בשלל המזרקות והמעיינות הטבעיים, ונהנה מיופי ארכיטקטורי שאין כמותו. נשמע על הוופלים המסורתיים המיוצרים במקום, על המשקה החריף בכרובוקה, על מפעלי הקריסטלים המקומיים וכמובן נטעם מהמים המיוחדים שמיחסים להם סגולות מרפא. לאחר ההדרכה יינתן זמן חופשי של כמה שעות לבילוי עצמי בהם תוכלו לעלות ברכבל מאחורי מלון פאפ ולבקר בשמורת טבע קסומה, לשתות קפה או לעשות אפילו קצת שופינג. לפראג נחזור בשעות הערב.

טיול מאורגן בעברית לדרזדן

הצטרפו אלינו לטיול קבוצתי מודרך בעברית בדרזדן בירת סקסוניה שהופגזה קשות במהלך מלחמת העולם השנייה. מאז העיר כמובן השתקמה והיום היא מהווה נקודה תיירותית תוססת המחברת בין חדש לישן. את הטיול נתחיל מבית המלון של התייר, ממנו ניסע במשך כשעה וחצי צפונה מפראג. בדרך נשמע מידע מעניין על החיים בפראג ובאירופה בכלל. באמצע הנסיעה נעשה הפסקה בעיר הכפרית אוסטי נד לבם ונמשיך אל דרזדן עצמה. בתיאום עם הקבוצה אפשר לערוך גם ביקור בשמורת הטבע בסטאי המהוללת. בעיר עצמה תתקיים הדרכה של שעה בין הארמונות המפורסמים והרחובות הוותיקים. בסיור נשמע על עברה של דרזדן והחיים בה היום. לאחר ההדרכה יינתן זמן חופשי של כמה שעות לקניות ובילוי מהנה בגלריות ובשלל המוזיאונים המקומיים היפים. החזרה לעיר היא בשעות הערב.

טיול מאורגן בעברית לצ'סקי קרומלוב

לאחר שנצא מבית המלון שלכם, ניסע באמצעות רכב גדול, מרווח וממוזג כשעתיים וחצי דרומה מפראג. הנסיעה תלווה במתן הסברים רחב על היעד המופלא שצפוי לנו, כמו גם על התרבות המקומית והחיים של אנשי הכפר הצ'כים. הנסיעה תהיה רוויה באינפורמציה חיונית, אך גם בנופים עוצרי נשימה ובעוד נקודות חן קסומות. ביעד עצמו צפויה לנו הדרכה בעיר עתיקה מימי הביינים המוקפת בנהר הולטאבה, אותו תספיקו להכיר כבר בפראג. במהלך הסיור נבקר בין רחובות העיר הישנה והכיכרות העתיקות, לרבות הטירה המרכזית העמוסה בנוי שובה לבבות. לאחר הסיור יקבל כל משתתף זמן חופשי לבילוי עצמי בבתי הקפה, החנויות והמסעדות המקומיות. בצ'סקי קרומלוב פועלים גם מוזיאונים ומתחמי טבע שכדאי לשקול להקדיש להם תשומת לב בזמן השעות הפנויות. בתיאום עם המדריך אפשר להוסיף למסלול גם את טירת הלובוקה האגדתית. החזרה לפראג היא בשעות הערב.