info@prague4you.co.il +420 774989744

מידע כללי על הטיולים

טיולים מאורגנים בעברית בפראג הינם טיולים קבוצתיים בפראג ומחוץ לה בליווי מדריך ובשפה העברית. טיולים מסוג זה מהווים דרך נוספת לגלות את צ'כיה. מחירם של הטיולים הללו זול, תוכנם היקפי וממצה, והם מאורגנים באופן מקצועי ואחראי. חברתינו מציעה צירוף לטיולים מאורגנים בעברית בפראג, קארלובי וארי ודרזדן בכל ימות השבוע. הטיולים הללו בעלי מסורת ארוכה ומתקיימים כבר שנים רבות וברציפות. המדריכים בטיולים המאורגנים מקצועיים, אדיבים ומאוד נעימים. הם יספקו לכם רקע היסטורי עשיר, מענה ענייני לשאלותיכם והכל בסבר פנים יפות ובנועם. הירשמו כבר עכשיו!

 

הרשמה לטיולים

טיולים מאורגנים בעברית בפראג ומחוץ לה ניתן להזמין דרכינו בפשטות ובקלות בוואטסאפ או באימייל. היזהרו והימנעו מטיפוסים מפוקפקים אשר מחלקים חומרי פירסום בשדה התעופה. הדבר אסור על פי החוק הצ'כי ואותם גורמים מנצלים לרעה שוב ושוב את הרכות של צ'כיה. התוכן של אותם דפים בנוסף לכל גם לרוב שקרי ומטעה. בפועל תידרשו לשלם הרבה יותר והתוכן מאוד רדוד. הירשמו אלינו לטיולים מאורגנים בעברית בפראג ומחוץ לה ונשמח לתת לכם ייעוץ והכוונה בחינם ולרשום אתכם לטיולים איכותיים ללא התחייבות כספית מראש!

שעות יציאה ונקודת מפגש

טיולים מאורגנים בעברית בפראג ומחוץ לה יוצאים קבוע כל בוקר בשעה 08:45 מנקודת מפגש בלב העיר. נקודת המפגש נמצאת סמוך לתחנת מטרו מרכזית, ההגעה אליה היא פשוטה, נוחה ומאוד קלה. הודות לנקודת המפגש מובטח שנצא בזמן ואתם תזכו לחוויה שלמה ומושלמת. אל תתפתו לטיולים קבוצתיים שמציעים איסוף מהמלון כי צפויים שם עיכובים אדירים, אי שליטה בזמנים ואי שליטה בתוכן הטיול. הירשמו דרכינו לטיולים מאורגנים בעברית בפראג והבטיחו לעצמכם עמידה בזמנים, סיורים מושקעים ועוד הרבה מעבר!


טיול ציורי מאורגן בעברית בפראג

אם הגעתם לפראג בפעם ראשונה או שאתם מחפשים הדרכה קלילה שתכיר לכם את העיר מקרוב, מומלץ שתירשמו לטיול הציורי שלנו. סיור ייחודי זה כולל את האתרים החשובים ביותר בפראג תוך דגש על שילוב של כמה שיותר אלמנטים שונים. במהלך הטיול נבקר באתרים גלויים וחבויים, אזורים היסטורים ומודרנים, נחזה בשלל פסלים ודברי אומנות, ונלמד להתמצא בעיר יותר טוב מהמקומיים עצמם. אורכו של המסלול הוא כשלוש שעות ולהלן המקומות בהם נטייל: כיכר ואצלב ופסאז' לוצרנה, גינת הפרנתישקנים, פסלו המסתובב של קפקא, שוק המכשפות (השוק העתיק ביותר בעיר), כיכר העיר העתיקה והשעון האסטרונומי, גשר קארל והפסל המפורסם עם הכיתוב העברי, הרובע היהודי ואגדת הגולם מפראג, כיכר הרפובליקה ומגדל אבק השריפה, בית כנסת ירושלים – אחד מבתי הכנסת היפהפיים ביותר בפראג מחוץ לכותלי הרובע היהודי.

כל יום יוצא טיול ציורי מאורגן בעברית בפראג. שעת היציאה היא בתיאום עם המשתתפים, אפשר לצאת בכל שעות היום.

משך הטיול: שלוש שעות
עלות: 35 יורו לאדם
וואטסאפ: 420774989744+

טיול מאורגן בעברית בפראג

הצטרפו אלינו לטיול קבוצתי והיקפי בעברית אל מצודת פראג הקסומה. את הטיול נתחיל מנקודת מפגש במרכז העיר ממנה נצא אל גבעת אופיש אשר בה ממוקמת המצודה. את העלייה נעלה באוטובוס מרווח וממוזג בליווי הסברים מעמיקים מפי המדריך לצד נופים ציוריים ומחזה נדיר על נהר הוולאטבה. במצודה עצמה נצפה בטקס החלפת המשמרות המפורסם ונמשיך דרך שאר חצרות המצודה. נבקר כמו כן גם בקתדרלת ויטוס הקדוש שנבנתה כ-1000 אלף ונעצור בנקודת תצפית עם נוף פנוראמי ומרהיב על כל פראג. לאחר מכן נרד דרך מדרגות היין אל העיר הקטנה והאי קאמפה. נשמע על ביניין הפרלמנט הצ'כי וגני ולשטיין, נראה מגוון פסלים ואומניות ייחודיות. הסיור יעבור דרך ונציה הקטנה של פראג – איזור רומנטי וססגוני למדי. נחצה את גשר קארל האגדי ונשמע אודות הפסל המפורסם של ישו והכיתוב העברי. לאחר שנחצה את הגשר נעלה על אוניה ונצא לשייט של שעה על נהר הוולאטבה. באוניה תוכלו לנוח, לקנות שתיה או משהו לנשנש, לצפות בנופים הציוריים וכמובן להאזין להסברים המרתקים של המדריך שלנו. זמן זה ישמש אתכם גם לשאלות כלליות ואישיות על פראג. המדריך שלנו יענה לכם בסבלנות וימליץ בחפץ לב! את הטיול נסיים אחרי שנבקר בכיכר העיר העתיקה ונשמע את אגדת הגולם מפראג בלב הרובע היהודי המיסטי בפראג!

טיול מאורגן בעברית בפראג מתקיים בימי שני, חמישי ושישי. הירשמו כבר עכשיו!משך הטיול: 4 שעות
עלות: 40 אירו לאדם


טיול מאורגן בעברית לקארלובי וארי

הצטרפו אלינו לטיול קבוצתי בעברית לעיר המעיינות הציורית קארלובי וארי. לטיול נצא מנקודת מפגש במרכז העיר ממנה נעלה על רכב רחב, נוח וממוזג. במהלך הנסיעה נצפה בשלל נופים כפריים ובשדות שעורה המשמשים ליצור בירה. היות ואין כמו הבירה הצ'כית אז נעשה הפסקה על יד מבשלת הבירה קרושוביצה ונשמע על תהליך יצור הבירה המעניין. משך הנסיעה הוא סך הכול כשעתיים. לאחר שנגיעה לעיר תתקיים הדרכה של שעה בשדרה המרכזית ובמהלכה נגלה ונחזה במגוון דברים מהממים. נחלוף על יד בית המלון פופ המפורסם שלקח חלק בסרט קזינו רויאל ובסרטים מפורסמים אחרים. נצפה בשלל המזרקות והמעיינות הטבעיים ונהנה מיופי ארכיטקטורי שאין כמותו. נשמע על הוופלים המסורתיים המיוצרים במקום, על המשקה החריף בכרובוקה, על מפעלי הקריסטלים המקומיים וכמובן נטעם מהמים המיוחדים שמיחסים להם סגולות מרפא. לאחר ההדרכה יינתן זמן חופשי של כמה שעות לבילוי עצמי בהם תוכלו לעלות ברכבל מאחורי מלון פאפ ולבקר בשמורת טבע קסומה, לשתות קפה או לעשות אפילו קצת שופינג. לפראג נחזור בשעות הערב.

טיול מאורגן בעברית לקארלובי וארי מתקיים בימי ראשון ורביעי. הירשמו כבר עכשיו!
חזרה לעיר בשעות הערב
עלות: 35 אירו לאדם


טיול מאורגן בעברית לדרזדן

הצטרפו אלינו לדרזדן בירת סקסוניה שהיתה העיר הראשונה שהופצצה במלחמת העולם השנייה. מאז העיר כמובן השתקמה והיום זאת עיר תוססת ותיירותית מאוד. את הטיול נתחיל מנקודת מפגש במרכז העיר ונסע כשעתיים צפונה. בדרך נשמע מידע מעניין על החיים בפראג ובאירופה בכלל. באמצע הנסיעה נעשה הפסקה בעיר הכפרית אוסטי נד לבם ונמשיך אל דרזדן. בעיר עצמה תתקיים הדרכה של שעה בין הארמונות המפורסמים והרחובות הוותיקים. נשמע על עברה של דרזדן והחיים בה היום. לאחר ההדרכה יינתן זמן חופשי של כמה שעות לקניות ובילוי תרבותי למעוניינים בגלריות ובמוזיאונים היפים. החזרה לעיר היא בשעות הערב

טיול מאורגן בעברית לדרזדן מתקיים בימי שלישי ושבת. הירשמו כבר עכשיו!
חזרה לעיר בערך ב- 19:00

עלות: 35 אירו לאדם