טיולים פרטיים בעברית בפראג

טיולים פרטיים בעברית בפראג הינם חלק ממגוון השירותים הרחב שאנו מציעים וממליצים לתייר הישראלי. פראג שופעת תרבות ושוקקת חיים. כותלי העיר וסדרת האתרים ההיסטורים שבה רק ממתינים לפרוץ ולספר על ההתפתחות המרתקת שלה. בין אם אנו מדברים על אתרים גלויים או חבויים, את פראג ניתן לסקור ולגלות בשלל דרכים, ובפני המטייל ניצבות אפשרויות רבות. במידה ואתם מגרדים ראשכם ומתלבטים אם להזמין סיור סאגווי או הדרכה קבוצתית, אנו מאמינים שכדי לכם קודם כל לבחון את האפשרות של הזמנת טיולים פרטיים בעברית בפראג עלייה אנו ממליצים בחום ורואים בה כאופציה מנצחת עבור כל תייר ומטייל, מגדול ועד קטן.

שירותי הדרכה פרטיים בעברית בפראג

טיולים פרטיים בעברית בפראג נתפסים פעמים רבות בעייני התייר החדש בעיר כדבר יקר ומיותר בעוד שהמציאות שונה לגמרי. על מנת שיהיה ניתן באמת לעשות השוואה אמיתית וכנה בין הדרכה פרטית בעברית בפראג וסיור קבוצתי, יש לבחון את שתי האפשרויות לעומק

בראש ובראשונה יש לסטות מן הסטיגמות הקיימות המטעות והלא נכונות. הדרכה פרטית איננה תמיד יקרה יותר מסיור קבוצתי. בזמן שטיולים פרטיים בעברית בפראג, כפי שאנו מציעים לדוגמא, כוללים איסוף ישיר מהמלון של התייר, הרי שסיורים בקבוצה איננם מאפשרים זאת והתייר נדרש פעמות רבות להתייצב בנקודת מפגש, ולאו דווקא כזאת שקרובה לבית המלון שלו. דבר כזה עלול לעלות לתייר בהזמנת הסעה או מונית על מנת להגיע למקום הנדרש, כלומר, הוצאה כספית נוספת ומיותרת, שלא לדבר על גזילת הזמן שהדבר גובה. אסור גם לשכוח שטיול בקבוצה בדרך כלל איננו גמיש מבחינת שעות וימים, מה שלא מאפשר לתייר זכות בחירה עצמאית אלא מגביל ומצמצם את מבחר האפשרויות עבורו, אשר לרוב אינן בהכרח נכונות או טובות בשבילו. אסור לנו גם לשכוח שטיול בקבוצה, כזה שכולל עד עשרות אנשים בתוכו, לא יכול להיות היקפי ועשיר באתרים מפעת קוצר הזמן וקצב ההליכה השונה של התיירים בקבוצה. מנגד, טיולים פרטיים בעברית בפראג כפי שאנו מציעים, מותאמים ונתפרים באופן אישי לפי רצונו, צרכיו ודרישותיו של התייר. בנוסף להכול, כדאי גם להפנים שטיול פרטי מתעלה על הדרכה קבוצתית גם במחיר. מבחינת מחיר, טיולים פרטיים בעברית בפראג זולים יותר מסיורים קבוצתיים המוניים. אך גם אם יש הפרש חסר משמעות של כמה אירואים בודדים, מוטב להבין ששירות איכותי, מקצועי ולבבי, כזה כמו שאנו מציעים, לא תחוו בטיולים קבוצתיים, ולכן ההדרכות הפרטיות שלנו מאוד מומלצות עבורכם, בייחוד כשמדובר על פראג. העיר כה ציורית ומדהימה ורק הדרכה פרטית יכולה לספק את החוויה המקסימלית לכל אחד

אז אם גם אתם מחפשים למצות את הביקור בעיר הכי טוב שאפשר, דעו, טיולים פרטיים בעברית בפראג זאת הכתובת. צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם, לענות לשאלותיכם ובעיקר להגשים לכם חופשה חלומית בלב אירופה

הטיולים הפרטיים שלנו בפראג כוללים:

 √ מדריכים ישראלים דוברי עברית, אנגלית וצ'כית  √ איסוף מהמלון   √ שירות מקצועי ואמין  √ מתן עזרה וליווי לפני הטיול ולאחריו

טיול היכרות ציורי (חובה ליום הראשון)

הרשמו למסלול ססגוני ומיוחד המשלב פנינים כמוסות שתיירים רבים נוטים להחמיץ. הטיול ייקח אתכם בין מגוון אתרים בעלי אלמנטים יוצאי דופן ברחבי הגדה המזרחית המופלאה. ההדרכה תעבור בין גלוי וחבוי, עבר והווה, ותכלול בתוכה שלל אספקטים המשלבים יהדות ואמנות. הסיור כולל את כיכר ואצלב והפסאז'ים הנסתרים, גינת הפרנציסקנים, הראש המסתובב של קפקא, שוק האוולסקה העתיק, כיכר העיר העתיקה עם השעון האסטרונומי, גשר קארל האגדי והמונומנט עם הכיתוב העברי, הרובע היהודי ואגדת הגולם מפראג, מגדל אבק השריפה. לאורך ההדרכה התייר יקבל בנוסף גם שורה של המלצות וטיפים חיוניים, כגון היכן כדאי לאכול, איפה להחליף כסף ואיך להשתמש בתחבורה הציבורית. משך הסיור כ-3 שעות.

פראג היהודית – מסע בעקבות הגולם מפראג

מסע קסום ורווי הפתעות בעקבותיה של יהדות פראג וצ'כיה דרך רחובותיו המיסטיים של הרובע היהודי יוספוב. הסיור כולל הדרכה מעמיקה בתוך האתרים הבלעדיים של המוזיאון היהודי שנשמר עד היום. נסייר בחמשת בתי הכנסת העתיקים, לרבות בית העלמין היהודי הישן, היכן שטמונים גדולי ישראל עצומים, ביניהם המהר"ל מפראג ותלמידיו הכלי יקר ודוד גנז, כמו גם אישיים חשובים נוספים, בהם לדוגמה מרדכי מייזל ממנהגי הקהילה או אביגדור קרא שיצר את הקינה הידועה "את כל התלאה". הטיול מכיל כמובן גם את בית הכנסת אלטנוישול, בית התפילה שגגו משמש על פי המסורת כמקום מנוחתו של הגולם המפורסם. כמו כן, נשלב גם את בית הכנסת פנקס המתפקד כאתר הנצחה ליהודי צ'כיה שנספו בשואה. אורך הטיול כ-3 שעות.

ארמון פראג והגדה המערבית

הדרכה קלילה ופנוראמית המשלבת אתרים היסטורים יחד עם נופים ופיסות אמנות מדהימות. מסלול הסיור חוצה בין גניה ואתריה השונים של מצודת פראג. נצפה בטקס החלפת השומרים ונשקיף על הגגות האדומים של מאלה סטראנה. נסייר בין מבני הארמון, וכמובן שלא נפסח על קתדרלת ויטוס הקדוש היחודית. לאחר שנצטלם עם נוף משגע על העיר כולה, דרכינו תמשיך דרך סמטאותיה הקסומים של העיר הקטנה. נטייל בגני הפרלמנט הצ'כי, הלא הם גני ולדשטיין, ונעצור על יד מגוון מרשים של יצירות אמנות משגעות שתיירים מחמיצים בקלות ומבלי לדעת. נשוטט במתחם ונציה הקטנה, נתצפת על הולטאבה ונצטלם עם ברבורים שובי לב. נגלה בהרחבה על הפסל התמוהה של הנערים המשתינים ועוד סדרה של פינות צבעוניות בגדה המערבית. ככה למשל נחלוף בין היתר גם על יד הסמטה הצרה ביותר בעיר או התינוקות חסרי הפנים של דוד צ'רני. לבסוף נחצה את גשר קארל האגדי, נגלה על סיפור הבנייה המטורף שלו, ונכיר מקרוב את המעשייה מאחורי הכתובת העברית מעל ראשו של ישו הצלוב. הטיול לוקח כ-3 שעות.

פראג משתי גדות הנהר – טיול מקיף של כל העיר

את הטיול נתחיל מבית המלון שלכם. מדריך מטעמינו יגיע עד אליכם ואת הטיול הוא יתחיל עם סקירה כללית ונעימה על העיר.  לאחר מכן נעלה ברכבת החשמלית העלית המכונה " טראם" לעבר מצודת פראג השוכנת לה על גבעת – אופיש. לאחר שהגענו למצודה הסיור ימשיך מנקודת נוף ציורית, ובה יינתן רקע על התפתחותו של הארמון תוך התחשבות בהיסטוריה הכללית של צ'כיה והחיים בבירה פראג בעבר וכיום. לאחר שנחזה בנוף הפנוראמי המרהיב, נחל בסיור בארמון פראג וחצרותיו, נשמע אודות ההיסטוריה ארוכת השנים החבויה בכותלי המתחם ונצפה ביופי הארכיטקטורי של שלושת השערים, כמו גם בטקס החלפת המשמר המסורתי. נתרשם מגודלה האדיר של קתדרלת ויטוס הקדוש ונבקר בתוכה. בחצר השלישית לא נפספס אפילו את חלונות משרדו של הנשיא המכהן. את המשך טיולנו נעשה דרך העיר הקטנה אלייה נרד דרך מדרגות ״היין״ הייחודיות ונראה את בניין הסנאט הצ׳כי השוכן במקום. נטייל בונציה הקטנה ובקיר המפורסם על שם ג'ון לנון, משם נחלוף מעל האי קאמפה הציורי ונחצה את נהר הוולטאבה דרך גשר קארל האגדי המפורסם והמעוטר בפסלים, אשר אחד מהם עם נגיעה יהודית חשובה עליה מדרכינו יעמיק. בהמשך נתהלך בנעימים דרך כיכר העיר העתיקה ונצפה בשעון האסטרונומי המרשים. את טיולינו נחתום עם אגדת הגולם מפראג על יד בית הכנסת אלטנוישול בלב ליבו של הרובע היהודי יוספוב כעבור כ-4 שעות מהינות ומרתקות.

טיולים פרטיים בעברית מחוץ לפראג

הצטרפו אלינו לטיול פרטי מחוץ לעיר בליווי מורה דרך ישראלי אישי שיכיר לכם לעומק מבחר של יעדים מרחיקי לכת ביופים ברחבי צ'כיה ואף מעבר לה. כל אחד מהטיולים כולל מדריך דובר עברית צמוד אליכם, הסעה ישירה מהמלון של הלקוח, סיור איכותי ביעד עצמו וזמן חופשי של מספר שעות לצורך פנאי ומנוחה.

הזמנת טיולים פרטיים בעברית בפראג ומחוץ לה

אם ברצונך לקבל מידע נוסף על הטיולים שלנו או לתאם מסלול בהתאם לדרישות האישיות שלך, צור עימנו קשר בהקדם ונשמח להגשים לך את החוויה הטובה ביותר.

שלח לנו הודעה בוואטסאפ למספר +420774989744 או הודעה באימייל לכתובת  info@prague4you.co.il

עיר המעיינות קארלובי וארי

טיול מיוחד בעיר הנופש והמרפא שנוסדה על ידי הקיסר קארל הרביעי במאה ה-14. במהלך הנסיעה מדריכינו יאריך אודות החיים בפראג ובצ'כיה. לאורך הנסיעה תוכלו להינות משלל נופים מדהימים, יערות קסומים, איזורים כפריים ושדות שעורה ממנה מפיקים בירה צ'כית מושלמת. בעיר עצמה נסייר כשעה וחצי שלאורכה נגלה על יעודיה השונים בעבר וכיום, וגם נלמד מקרוב על מיי המעיינות הזורמים תחתיה, ולבסוף אפילו נטעם מהם ונשמע אודות סגולותיהם הבריאותיים. הטיול רווי בצבעים ובנופים מטריפים, לרבות מזרקות מי תהום בלעדיות ושמורות טבע פסטורליות. לאחר ההדרכה יינתן זמן חופשי לפנאי. החזרה לפראג היא בשעות הערב.

צ'סקי קרומלוב

טיול לעיירה ציורית מימי הביניים שרואים רק באגדות. צ'סקי קרומלוב היא קסם של מקום הכולל שפע של פסטורליות, צבעים, טירות, אוצרות טבע וגם את נהר הוולטאבה המוכר לנו מפראג. הדרך לעיירה המרהיבה מלווה בנופים מדהימים ובאתרים כפריים. כשנגיע לעיר נחל בסיור של כשעה וחצי דרך הכיכר העתיקה והרחובות השונים של המתחם, עד שנגיע אל הטירה המיוחדת במרכז העיר, נכבוש אותה ונסייר בה. מלבד ליופיה המהמם והציורי שצ׳סקי קרומלוב טומנת בחובה, העיר מציעה בנוסף גם שלל אטרקציות עליהם נמליץ בזמן הסיור. אלה מכם שאוהבים אקסטרים, יוכלו להתנסות ברפטינג מהנה על הנהר או להשכיר אופניים ולחרוש מסלולי טבע ונופים עוצרי נשימה ביערות הסמוכים. בעיירה פועלים גם מגוון בתי קפה מצוינים, מוזיאונים מסקרנים, חנויות בוטיק שונות ששווה לבדוק, אחלה של מסעדות ועוד סדרה של פאבים שבהם ניתן להתיישב ולהינות מבירה צוננת. בתיאום מראש אפשר לכלול גם ביקור בטירת הלובוקה.

דרזדן

הטיול הפרטי שלנו לדרזדן הוא אחד מהטיולים המומלצים ביותר שחברתנו מציעה מחוץ לפראג ומחוץ לצ'כיה בכלל. דרזדן הינה עיר גרמנית, בירת סקסוניה, היושבת בצמוד לגבול הצפוני של הרפובליקה הצ'כית. העיר ידועה בציבור הודות לאירועי מלחמת העולם השנייה שהתחוללו בה, ובעיקר תהליכי ההפגזה בה על ידי בעלות הברית בחודש פברואר לשנת 1945. לאחר שיקום ארוך, היום דרזדן מוכרת כיעד גרמני מומלץ המאחד בתוכו חדש עם ישן. העיר כוללת סדרה של אתרים ישנים לצד מודרנים, וישראלים רבים המגיעים לפראג אוהבים להקדיש לה יום אחד מחופשתם.

המדריך שלנו יאסוף אתכם ישירות מבית המלון, ממנו נצא בנסיעה של כשעה וחצי לעיר עצמה. לאורך הנסיעה נרחיב על החיים בצ'כיה, והתייר יקבל מידע חשוב ומקדים על היעד. הדרך תלווה בנופים ובפסטורליה. בדרזדן תערך הדרכה מקצועית במשך שעה שבה נחזה בכמה וכמה אתרים יפהפיים, החל מארמון צווינגר ומרפסת ברוהל, דרך בניין האופרה הממלכית זמפר, ועד לציורי הקיר של שליטי סקסוניה הידועים בתור תהלוכת הנסיכים והכנסיה הלותרנית פראואנקירכה. בתום ההדרכה יינתן זמן חופשי לשופינג באתרי הקניות הצמודים, אשר המפורסם מכולם הוא האלטמרקט גלרי. בחודשי הכריסמס תוכלו לסייר בין שווקי חג המולד המרגשים.

מדובר בטיול ליום שלם עם יציאה מומלצת בשעות הבוקר המוקדמות וחזרה בערב לפראג.

טרזין

הדרכה מטלטלת העוקבת אחר גורלם המר של יהודי צ'כיה ואירופה בתקופת מלחמת העולם השנייה. נסע כחמישים דקות מפראג אל עיר המבצר טרזינשטט ששימשה כמחנה ריכוז ליהודים בזמן השואה. דרך חצרות המתחם ומבניו השונים, ניחשף במו עינינו לזועות שחוללו הנאצים כלפי כל מי שנשלח אל המחנה. ההדרכה תלמד אותנו מקרוב על החיים הקשים בתוך האתר וגם על נקודות זמן חשובות שהתקיימו בו. הסיור יפרוס בפניכם את תהליך הסבת העיר לתחנת ריכוז של יהודים ואת שלל מאורעות הזוועה שהתחוללו בתוכו. במהלך המסלול נוכל להבין מקרוב את תנאי המחייה הנוראים שהתקיימו בפנים המלווים בשורה של סיפורים ומעשי זוועה. כמו כן, נלמד גם על מופע הראווה האיום והשקרי שקיימו הנאצים במטרה להטעות ולהסיח את דעת העולם באשר לשמועות שפרצו מגטו זה. הסיור משלב עצירות שונות במספר רב של נקודות, בהן בית העלמין היהודי, המוזיאון, המבצר הקטן, בית הכנסת, בסיס צבאי ואיזור הטרנספורט. מדובר בטיול לחצי יום כ-5 שעות סה"כ בליווי מורה דרך מורשה דובר עברית.