מסעדה ובית קפה איטלקי בפראג ברמה גבהה

לה פינסטרה אין צ'וצ'ינה הינה מסעדה איטלקית השוכנת במרכז פראג התיירותית המתמחה בבשרים ובמוצרי גלם מחוות אורגאניות ומגידולים פרטיים תחת התקן "ביו" – מאיטליה, ספרד וארצות הברית.

המסעדה האיטלקית לה פינסטרה אין צ'וצ'ינה נפתחה בפראג בשנת 2009 והיא הינה המסעדה השנייה של השף המפורסם האיטלקי ריצ'ארד לאצ'קו. מלבד לאיכות האוכל ולמטבח האיטלקי האמיתי אשר בונה את השם הטוב שיש למקום, אחת מהחוויות שמיחדות את המסעדה היא שניתן ממש לצפות במלאכת הקודש שעושה השף הצ'כי תומס צ'רני ששייך לצוות המסעדה, כשהוא מבשל ומרכיב עבורכם את שהזמנתם מהתפריט. לה פינסטרה מתמחה במבחר מנות בשר מיוחדות וטרם תספיקו לבחור ממגוון הבשר או הדגים הגדול שלה פינסטרה מציעה, המלצר כבר יגש אליכם עם מגש ועליו הדגים והבשרים המופיעים בתפריט ועליכם תיפול רק ההתבלטות הקשה כי על טריות ועל איכות בלה פינסטרה לא מתפשרים. אחרי שהמסעדה האיטלקית הגשימה את מטרתה הראשונה שהייתה להקים מקום בו סועדים יקבלו גישה ישירה למציאות קולינרית רווחת, שואפת כעת לה פינסטרה להיות בעלת מרתף היינות המשובח ביותר במרכז אירופה ובצ'כיה ולשם כך משמש הייקב הפרטי אשר בבעלותה הממוקם במסעדה עצמה ובאפשרותכם לבקר בו.

בפרט לארוחות בשר ודג, המסעדה מתמחה בפסטות איטלקיות אמיתיות, מרקים, סלטים טעימים ואנטיפסטי בליגה לאומית. לצד הארוחה אנו ממלצים בחום על יין טוב ובזמן שתחכו לאוכל אחרי ההזמנה, תקבלו לחם איטלקי חם וטרי שמיצרים במאפיה של המסעדה בבית הקפה לה פינסטרה הצמוד לה עם שמן וגבינה בידיוק כפי שנהוג באיטליה. בתום הארוחה אין יותר טוב מלענג את פיכם עם עוגת הגבינה המלכותית ומנת הדגל של הקינוחים במקום.

במידה ואתם מחפשים מסעדה איטלקית בפראג, לה פינסטרה הינה המקום הנכון!

בית קפה איטלקי – לה פינסטרה בפראג
לצד המסעדה עצמה קיים בית קפה וביסטרו עם מאפיה וחנות איטלקית אשר נוסדה בדצמבר 2012 על ידי השף המפורסם האיטלקי ריצ'ארד לאצ'קו ביחד עם שותפו אונדרי ראקוסניק. בית הקפה-ביסטרו המכונה "לה בוטגה די פינסטרה" מציעה מנות דליקטס מהמטבח האיטלקי המסורתי. בקדמת בית הקפה הפועל כביסטרו תוכלו להינות מארוחות בוקר עשירות,
לטעום מהקפה המשובח Gianni Frasih לצד תפריט עוגות וקינוחים עשיר, לפנק את עצמכם בארוחות צהריים קלות ממבחר מנות היום מדי יום ביומו או לקחת הביתה טייק אוי את שחפצתם משלל המאכלים המיוחדים בחנות המסעדה וממוצרי הגלם הטריים מאיטליה. לה פינסטרה מציעה גם מגוון גדול של פסטרמות, גבינות, יינות ואסור לשכוח את המאפים המדהימים מהמאפיה של לה פינסטרה אשר מתפעל הקונדיטר מימו האיטלקי. חלקו האחורי של בית הקפה משמש כביתם של בשרים, דגים, גבינות ונקניקים טריים. הספק הראשי של לה פינסטרה המייבא למסעדה ולבית הקפה את כל הטוב מאיטליה הינו מר. דומיניקו סלי – פארמר ידוע של בשר בקרMarchigiana beef.

מחפשים בית קפה בפראג? לה בוטגה די פינסטרה הינו המקום עבורכם!

שעות פתיחה:
ימים ב" עד ז" 12:00 – 23:00
יום א" 12:00 – 22:00

דרכי הגעה:
Platnéřská 90/13
פראג1- העיר הישנה.
מטרו (רכבת תחתית) A (ירוק) Staroměstská
טראם (רכבת עלית חשמלית) קו 17 תחנה Palackého náměstí