הבניין הרוקד בפראג

הבניין הרוקד בפראג זכה לשמות רבים כמו גינג'ר ופרד, הבית המשוגע, הבית הרוקד ועוד אבל לא משנה איך קוראים למקום כי דבר אחד ברור – כמו כל יצירת אמנות טובה אי אפשר להתעלם ממנו לטוב ולרע והתגובות כלפיו קיצוניות: יש כאלו שמאוהבים בו בטירוף ויש כאלה שטוענים שמדובר בבניין הכי מכוער שראו בחיים.

הבניין היה יוזמתו של נשיא צ'כיה לשעבר וואלצב האוול שביקש להקים בו מרכז תרבותי, אבל רוב הסיכויים שגם הוא לא תיאר לעצמו מה תהיה התוצאה – בניין משרדים בסגנון דה קונסטרוקטיביסטי שעוצב ע"י האדריכל פרנק גרי, מי שאחראי לארכיטקטורה המשוגעת של מבנים שונים בעולם ובראשם מוזיאון גוגנהיים בבילבאו שבספרד. מיד עם הקמתו בשנת 1996 (שארכה אגב שנתיים בלבד) הבניין זכה בפרסים שונים בתחום העיצוב, למשל פרס עיצוב השנה של טיים מגזין. אבל הבניין הוא לא רק עיצוב וניתן ליהנות בו ממגוון של חוויות, כך שכל אחד ימצא בו לפחות משהו אחד לאהוב. לפניכם כמה מהאפשרויות:

הבניין המרקד בפראג

מסעדת "ג'ינג'ר ופרד"

המסעדה נמצאת בקומה ה-7 של הבניין רוקד בפראג ומתאפיינת בתפריט בינלאומי שמשתנה בהתאם לעונה. עם זאת, תמיד המנות יהיו מבוססות על מרכיבים מקומיים, תמיד יהיה במקום מבחר של גלידות ותמיד ישתקף מהמסעדה הנוף המרהיב של העיר פראג. המסעדה מהווה מקום אידיאלי לארוחות עסקיות מצד אחד ולהצעות נישואין רומנטיות מצד שני.

מלון הבוטיק Dancing House

המלון כולל 21 חדרים ברמה של 4 כוכבים ויש בו בר, בית קפה ומסעדת גג שממנה נשקף הנוף המקומי. אורחי המלון נהנים מדלפק קבלה שפתוח 24/7, מדלפק נסיעות, מחנות מתנות, מגישה חינמית לאינטרנט אלחוטי, מחדרים ממוזגים, מחדרים לסובלים מאלרגיות שונות, מתפריט תזונה בהתאמה אישית ומחדרי משפחה.