אזהרה והבהרות לתייר לפני הטיסה

גולשים יקרים,

בידיוק לפני שנה הוצאנו הודעת אזהרה בעניין פעילות מפוקפקת של גורמים דוברי עברית במרחב של שדה התעופה בפראג. אותם גורמים מגיעים לשדה מיד עם נחיתת המטוסים מישראל וממתינים לנוסעים התמימים עם עלונים ומגוון שירותי תיירות במחירים מפוקפקים של 10 ו15 אירו. עד היום מדובר בפעילות אסורה ועבירה ברורה על החוק שכן אין היתר רשמי לנצל את האיזור בחופשיות למטרות פירסום. לצד זה, כן קיים חוק אשר אוסר לחלק חומרים שיווקיים ללא היתר מהעירייה בכל שטחי העיר. אותם גורמים מודעים לעובדה ברורה זו היטב אך ממשיכים לנצל לרעה את העדינות של הצ'כים ולצפצף על הרשויות. לא הקנסות ולא הבקשות הנעימות מהנהלת השדה להתפנות הועילו עד היום. צר לנו על כך שאותם גורמים משתמשים לרעה בתנאים הטובים וההרגשה של בני בית שהמדינה מספקת להם. יחד עם זאת כואב לנו על מספר התיירים הגדל שנופל בפח מדי יום.

במהלך השנה האחרונה הינו עדים לסיפורים רבים ממטיילים ישראלים שהתפתו לאותן הצעות מפוקפקות ו"אכלו אותה". בסוף תמיד אנחנו היינו אלה שנענו לעזרתם והשתדלנו לסייע. למרות זאת, זה לא הדבר היחידי שקרה במהלך השנה האחרונה. אותם גורמים מפוקפקים החלו להשחית בנוסף את אתר "למטייל". במהלך השנה האחרונה אותם טיפוסים מפוקפקים הבינו שהתייר הישראלי אינו טיפש ולכן יש למצוא דרכים נוספות לצוד את המטיילים = המלצות פיקטיביות. אתר למטייל כידוע הינו אתר שנועד בין היתר להקל על התייר ולשמש כפורום יעיל ואמיתי עם תכנים נכונים וכעת הוא מנוצל על ידי אותם גורמים למטרות הפוכות לגמרי. הרי מה יותר קל: לקום ב-7 בבוקר כל יום כמו שמוק ולחלק פליירים במגרש החניה של השדה בקור ובשלג ולהסתכן בקנס או ליצור חשבונות פיקטיביים עם המלצות פיקטיביות שלא דורשים הרבה זמן ומשאבים? התשובה ברורה. לא צריך להיות חכמים מדי בשביל להסתכל על הטיפים שמופיעים בשירותי תיירות בפראג באתר למטייל ולהבין מי הם הנפשות הפועלות. חלק מההמלצות הפיקטיביות יותר מתוחכמות וחלק פחות. מצחיק שגם לכתוב המלצות פיקטיביות עם קצת תאקט כמו בן אדם זה מעבר ליכולת שלהם, קל וחומר להשקיע באתר אינטרנטי כמו שלנו.

לא לכולם יש רצון טוב להשקיע באתר אינפורמטיבי גדול ומיוחד עם מידע היקפי ועדכני על העיר כמונו. האתר שלנו שימש כאתר עם מידע חינמי שנים רבות לפני שהפכנו לאתר עם פעילות משגשגת ביותר. אנחנו פה לעזור לתייר, להכינו לחופשה ולהוות לו בית חם בעת ביקורו בפראג. ככה זה התחיל אצלינו וכך זה גם עד היום. אנחנו פה לתת יד לפני מכירת שירות כזה או אחר וזה מדוע אנשים חוזרים אלינו והאתר שלנו הוא הנצפה ביותר.

בקרוב מאוד נוציא לאור טיולים וירטואלים בפראג באינטרנט עם כל המידע והתכנים וההסברים באופן חינמי. מעתה מי שירצה לבקר במצודת פראג ייצטרך רק כורסה נינוחה ופופוקורן ואפשר לצאת לטיול!

Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *