info@prague4you.co.il +420 774989744

טיולים פרטיים בעברית בפראג הינם חלק ממגוון השירותים הרחב שאנו מציעים וממליצים לתייר הישראלי. פראג שופעת תרבות ושוקקת חיים. כותלי העיר וסדרת האתרים ההיסטורים שבה רק ממתינים לפרוץ ולספר על ההתפתחות המרתקת שלה. בין אם אנו מדברים על אתרים גלויים או חבויים, את פראג ניתן לסקור ולגלות בשלל דרכים ובפני המטייל ניצבות אפשרויות רבות. במידה ואתם מגרדים ראשכם ומתלבטים אם להזמין סיור סאגווי או הדרכה קבוצתית, אנו מאמינים שכדי לכם קודם כל לבחון את האפשרות של הזמנת טיולים פרטיים בעברית בפראג עלייה אנו ממליצים ורואים בה כאופציה מנצחת עבור כל תייר ומטייל, מגדול ועד קטן.

טיולים פרטייםבעברית בפראג

טיולים פרטיים בעברית בפראג נתפסים פעמים רבות בעייני התייר החדש בעיר כדבר יקר ומיותר בעוד שהמציאות שונה לגמרי. על מנת שיהיה ניתן באמת לעשות השוואה אמיתית וכנה בין הדרכה פרטית בעברית בפראג וסיור קבוצתי, יש לבחון את שתי האפשרויות לעומק.

בראש ובראשונה יש לסטות מן הסטיגמות הקיימות המטעות והלא נכונות. הדרכה פרטית איננה תמיד יקרה יותר מסיור קבוצתי. בזמן שטיולים פרטיים בעברית בפראג כפי שאנו מציעים לדוגמא כוללים איסוף ישיר מהמלון של התייר, סיורים בקבוצה איננם מאפשרים זאת והתייר נדרש פעמות רבות להתייצב בנקודת מפגש, ולאו דווקא כזאת שקרובה לבית המלון שלו. דבר כזה עלול לעלות לתייר בהזמנת הסעה או מונית על מנת להגיע למקום הנדרש, כלומר, הוצאה כספית נוספת ומיותרת, שלא לדבר על גזילת הזמן שהדבר גובה. אסור גם לשכוח שטיול בקבוצה בדרך כלל איננו גמיש מבחינת שעות וימים, מה שלא מאפשר לתייר זכות בחירה עצמאית אלא מתן אפשרויות מוגבלות ומצומצות בלבד. אסור לנו גם לשכוח שטיול בקבוצה, כזה שכולל עד עשרות אנשים בתוכו, לא יכול להיות היקפי ועשיר באתרים מפעת קוצר הזמן וקצב ההליכה השונה של התיירים בקבוצה. בעוד טיולים פרטיים בעברית בפראג כפי שאנו מציעים, מותאמים לתייר באופן אישי לפי רצונו, צרכיו ודרישותיו של התייר. בנוסף להכול, כדי גם להפנים שטיול פרטי מתעלה על הדרכה קבוצתית גם במחיר. מבחינת מחיר, טיולים פרטיים בעברית בפראג זולים מסיורים המוניים עבור קבוצות רחבות או קטנות. אך גם אם יש הפרש חסר משמעות של כמה אירואים בודדים, יש להבין ששירות איכותי, מקצועי ולבבי, כזה כפי שאנו מציעים, שווה כל דבר, בייחוד כשמדובר על פראג. העיר כה ציורית ומדהימה ורק הדרכה פרטית יכולה לספק את החוויה המקסימלית לכל אחד.

אז אם גם אתם מחפשים למצות את הביקור בעיר הכי טוב שאפשר, דעו, טיולים פרטיים בעברית בפראג זאת הכתובת. צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם, לענות לשאלותיכם ובעיקר להגשים לכם חופשה חלומית בלב אירופה

אנו מציעים במסגרת הטיולים הפרטיים בעברית בפראג שלנו:

 √ מדריכים ישראלים דוברי עברית ואנגלית   √ איסוף מהמלון   √ שירות מקצועי ואמין  מתן עזרה 24/7


 מסלול מרתק אל מצודת פראג מזווית וסיפור שרק אנחנו יודעים לספק!

 את הטיול נתחיל מנקודת נוף ציורית ומיוחדת ובה ניתן רקע על התפתחותה של פראג ונספר אודות החיים בעיר בעבר וכיום. לאחר שנחזה בנוף הפנוראמי המרהיב נחל בסיור במצודת פראג וחצרותיה ונשמע אודות ההיסטוריה ארוכת השנים החבויה בכותלי הארמון ונצפה ביופי הארכיטקטורי של שלושת השערים ובהחלפת המשמרות המסורתית. את המשך טיולנו נעשה דרך העיר הקטנה אלייה נרד דרך מדרגות ״היין״ הייחודיות ונראה את הפרלמנט והסנאט הצ׳כי השוכן במקום. נבקר בונציה הקטנה ובקיר המפורסם על שם ג'ון לנון ולאחר שנחלוף מעל האי קאמפה נחצה את נהר הוולטאבה דרך גשר קארל האגדי המפורסם בפסלים אשר אחד מהם עם נגיעה יהודית עליו מדרכינו יעמיק. את טיולינו נסיים דרך עיריית פראג וכיכר העיר הגדולה עם השעון האסטרונומי כעבור כ-4 וחצי שעות מהינות ומרתקות.

מחירים לפי מספר משתתפים:

120 אירו לזוג

135 אירו ל-3 אנשים

150 אירו ל-4 אנשים

165 אירו ל-5 אנשים

180 אירו ל-6 אנשים

7+ צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מותאמת


טיול היכרות ציורי

טיול רגלי במרכז פראג בין אתרים גלויים וחבויים שלא כדי לפספס. אם אתם מחפשים הדרכה ללא הרבה הליכה ועד שעתיים, סיור זה מומלץ מאוד עבורכם. אלה האתרים בהם הסיור עובר: כיכר הרפובליקה, מגדל אבק השריפה, בית כנסת ירושלים, שדרת וואצלאב, לוצרנה, גינת פרנטישק, שוק המכשפות, כיכר העיר העתיקה עם השעון האסטרונומי ומבוא לרובע היהודי.

מחירים לפי מספר משתתפים:

100 אירו לזוג

120 אירו ל-3 אנשים

130 אירו ל-4 אנשים

140 אירו ל-5 אנשים


פראג היהודית – מסע בעקבות הגולם מפראג

הצטרפו אלינו לטיול מרתק אל לב ליבה של יהדות צ'כיה העתיקה והמיסטית. בסיור זה נגלה סיפורים מסתוריים ומפתיעים ונשמע אודות חיי הקהילה בסמטאות הרובע היהודי יוזפוב. בטיולינו ניכנס למוזיאון היהודי מהגדולים באירופה המלווה באגדות גלויות ונסתרות. עם האצבע המצביעה והפה המספר של מדריכינו נעשיר את ההיכרות שלנו עם יהדותה של הקהילה וקורותיה במהלך כל התקופות. בסיורינו נבקר בשלל בתי הכנסת המוזיאונים בהם מוצגים שלל מוצגים עם סממנים יהודיים וכמובן שלא נחמיץ את האגדה על הגולם מפראג כאשר נחלוף על יד בית הכנסת החדש-ישן ה״אלטנוי שול״. במהלך ההדרכה נבקר גם בבית העלמין היהודי העתיק היכן שקבור רבי יהודה ליוא בן בצלאל הלוא הוא המהר"ל מפראג שכיהן כרבה של העיר ורבי שלמה אפרים מלונטשיץ המכונה כלי יקר. אורך ההדרכה הוא 3 שעות.

מחירים לפי מספר משתתפים:

120 אירו לזוג

135 אירו ל-3 אנשים

145 אירו ל-4 אנשים

155 אירו ל-5 אנשים

165 אירו ל-6 אנשים

7+ צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מותאמת

עלויות כניסה בסך 20 אירו לאדם


עיר המעיינות קארלובי וארי

טיול מיוחד בעיר הנופש והמרפא שנוסדה על ידי הקיסר קארל הרביעי. במהלך הנסיעה מדריכינו יאריך אודות החיים בפראג ובצ'כיה. לאורך הנסיעה תוכלו להינות משלל נופים מדהימים, יערות קסומים ושדות שעורה מה מפיקים בירה. בעיר עצמה נסייר כשעה וחצי ונגלה על יעודה בעבר והיום ועל סגולות מיי המענות החמים הזורמים תחתיה, נטעם מהם ונשמע אודות סגולותיהם הבריאותיים. לאחר ההדרכה יינתן זמן חופשי לפנאי. החזרה לפראג היא בשעות הערב.

מחירים לפי מספר משתתפים:

 

350 אירו לעד 3 בקבוצה

375 אירו ל-4

400 אירו ל-5

6+ צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מותאמת


צ׳סקי קרומלוב

טיול לעיירה ימי בניימית משומרת וציורית אשר דרכה זורם נהר הוולטאבה המוכר לנו מפראג. הדרך לעיירה מרהיבה ומלאה בנופים מדהימים ובטבע שופע. כשנגיעה לעיר נחל בסיור של כשעה וחצי בכיכר העתיקה עד שנגיע ונכבוש את הטירה המיוחדת ונסייר בה. מלבד ליופיה המהמם והציורי של צ׳סקי קרומלוב העיר מציע שלל אטרקציות עליהם נמליץ בחום כמו רפטינג על הנהר, השכרת אופניים ונסיעה במסלולים ביערות הגדולים הסמוכים לעיר, ישיבה בשלל בתי קפה טובים ובעיקר שתיית כוס בירה צ׳כית אמיתית. ההגעה חזרה לפראג היא בערב.

מחירים לפי מספר משתתפים:

360 אירו לעד 3 בקבוצה

400 אירו ל-4

450 אירו ל-5

6+ צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מותאמת


טרזין

מסע אל המבצר ששימש כמחנה ריכוז ועבודה ליהודים מתקופת הנאצים הממוקם כשעה נסיעה צפון-מערבית לפראג. בטיולינו נגלה על חייהם הקשים של יהודי צ׳כיה ועל פריצת מלחמת עולם השנייה לצד הצרות שהביאה עימה לשאר הקהילות היהודיות באירופה ולצ׳כים. במבצר נבקר בכל חלקי המחנה ונלמד אודות החיים בו והסיפורים הידועים שרווחו בקרב היהודים. נבקר גם בעיר עצמה ולמעוניינים במוזיאון הצמוד למחנה המכיל מצגים ישנים מזמן המלחמה ושלל דברים עם ערכים היסטורים הנוגעים לנו כיהודים.אורך הטיול כ-6 שעות.

 

 

 

מחירים לפי מספר משתתפים:

עד 3 נוסעים 250 אירו

300 אירו ל-4

350 אירו ל-5

6+ צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מותאמת

עלויות כניסה: 10 אירו לאדם


דרזדן

טיול לבירת מדינת זאקסן שבגרמניה, כשעתיים נסיעה צפונה מפראג. דרזדן מפורסמת במוזאוני האומנות שבה ובכך שהיתה למושא לנקמת הבריטים בגרמניה על הפצצות הנאצים בארצם. בטיול תערך הדרכה של כשעה וחצי בחלקה העתיק של העיר וינתן זמן חופשי לפנאי וקניות בשלל הקניונים המפוארים. ההגעה לפראג בשעות הערב

 

 

מחירים לפי מספר משתתפים:

עד 3 נוסעים 350 אירו

400 אירו ל-4

450 אירו ל-5

6+ צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מותאמת